AKTUALNOŚCI

24.07.2011

Wailerek debiutował na Słowacji na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych, uzyskując w klasie championów ocenę doskonałą, lokatę I.

12.05.2011

Wailerek oficjalnie został Championem Polski

19.03.2011

Wailerek na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Katowicach w klasie pośredniej otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I, oraz CWC kończąc tym samym Championat Polski.
Wystawę tą sędziwała Pani Margaret Wildman.

27.02.2011

Na Wystawie Leszno Prestige Champion Of Champions Wailerek otrzymał ocenę doskonała, lokatę I, tytuł Zwycięzcy, oraz CWC (gdyby nie czas, skończyłby Championat- brakuje Mu 14 dni).
Wystawę tą sędziował Pan Andrzej Szutkiewicz

 

09.11.2010

Wailerek oficjalnie został Młodzieżowym Championem Polski

 

23.10.2010

Wailerek przystąpił do egzaminu na PT1 (Pies Towarzysz Pierwszego Stopnia), zdając go na ocenę doskonałą
i otrzymując lokatę II. Egzamin ten oceniał Międzynarodowy Sędzia F.C.I. Prób Pracy Marek Szczepański.

 

09.10.2010

Wailerek na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Częstochowie w klasie pośredniej otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I, tytuł Zwycięzcy (Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie), oraz CWC.
Wystawę tą sędziowała Pani Jadwiga Nicewicz.

 

26.09.2010

Wailerek na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych we Wrocławiu w klasie młodzieży otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I, uzyskał tytuł Zwycięzcy Młodzieży i tym samym zakończył Młodzieżowy Championat Polski. Wystawę tą sędziowała Pani Ewa Bukład.

 

12.09.2010

Wailerek na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Chorzowie był pierwszy raz wystawiany w klasie pośredniej i otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I, oraz swoje pierwsze CWC od sędziego Macieja Kozbera, rozpoczynając tym samym Championat Polski.

 

08.08.2010

Wailerek na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Legnicy w klasie młodzieży otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, tytuł Najlepszego Juniora w Rasie, a w porównianiu tytuł Zwycięzcy Rasy
od sędziego Marka Lewandowskiego.

 

01.08.2010

Wailerek na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Zakopanem w klasie młodzieży otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I, tytuł Zwycięzcy Młodzieży od sędziego Aleksandra Waszkowskiego.

25.07.2010

Wailerek na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Będzinie w klasie młodzieży
otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I, tytuł Zwycięzcy Młodzieży,a w porównaniu tytuł Najlepszy Junior w Rasie, oraz swój pierwszy tytuł Zwycięzcy Rasy .
Rottweilery oceniał na tej wystawie sędzia Pan Marek Lewandowski.

 

27.06.2010

Wailerek na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Nowej Rudzie w klasie młodzieży otrzymał ocenę doskonałą, lokatę I, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, a w porównaniu tytuł Najlepszego Juniora w Rasie,
rozpoczynając tym samym Młodzieżowy Championat Polski.
Wystawę tą sędziowała Pani Monika Kuriata-Okarmus

 

25.04.2010

Wailerek na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Opolu w klasie młodzieży, w bardzo mocnej stawce otrzymał ocenę doskonałą, lokatę III od sędziego Dusana Paunovica.

 

23.01.2010

Wailerek na XI Zimowej Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Głogowie był pierwszy raz wystawiany
w klasie szczeniąt, otrzymując ocenę wybitnie obiecującą, lokatę I i tytuł Najlepszego Szczeniaka w Rasie. Wystawę tą sędziowała Pani Jadwiga Nicewicz.

 

02.01.2010

W dniu dzisiejszym o godzinie 9.20 odszedł, po długiej i ciężkiej walce z nowotworem kości mój ukochany Pacuś, który był dla Wailerka jak ojciec.

Skarabeuszku chociaż nie ma Cię już z nami, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach...

 

19.09.2009

Wailerek rozpoczął swoją przygodę z wystawami.
Debiutował w Łodzi w klasie baby na Krajowej Wystawie Psów II Grupy FCI, otrzymując ocenę wybitnie obiecującą, lokatę I i tytuł Najlepszego Baby w Rasie od sędziego Juza Beradze.